תחומי התמחות

תחומי התמחות של המשרד


ביקורת חברות


החוק במדינת ישראל מחייב כל חברה, אגודה שיתופית ועמותה לנהל ביקורת חיצונית על הדוחות הכספיים באמצעות רואה חשבון מבקר. ביקורת הדוחות הכספיים חלה מדי שנה, בסמוך לסיום תקופת הדיווח כספי.

קרא עוד

פתיחת עסקים


מתוך ניסיוננו ארוך השנים בליווי עסקים בשלבי חייהם השונים, אנחנו כאן עבור לקוחותינו מעבר לדוחות. אנחנו כאן כדי לייעץ וללוות בבניית האסטרטגיה העסקית והפיננסית של העסק מיום הקמתו ועד לשגשוג ולהצלחה.

קרא עוד

דוחות אישיים


מדי שנה נדרש כל עצמאי בהגשות דוחות אישיים. חשוב מאוד להגיש את הדוחות האישיים באמצעות סיועו של רואה חשבון, על מנת להבטיח ניהול תקין של הקשר עם רשויות המס ותשלום מינימלי של מסים.

קרא עוד

ניתוק תושבות


החלטת לארוז הכל ולהעביר את חייך למדינה אחרת? לצד ההחלטות המשמעותיות הכרוכות במעבר לחו"ל, חשוב לקחת בחשבון כי הליך של ניתוק תושבות עשוי לחסוך לך המון כסף בעת שהותך בחו"ל.

קרא עוד

ייעוץ פיננסי


אחד הכלים המשמעותיים להצלחה של עסק לאורך זמן, הוא עבודה על בסיס אסטרטגיה עסקית ופיננסית. אסטרטגיה כזו מומלץ לבנות בסיוע אנשי מקצוע מנוסים, וכדאי לבחון אותה ביחס לנתוני העסק.

קרא עוד

הנהלת חשבונות

כרואה החשבון שלך, אדאג לבניית הדוחות החשבונאיים ולהגשתם, ואתרגם את המספרים לתובנות עסקיות שיסייעו לך להמשיך ולקדם את העסק שלך. הדוחות הכספיים מספקים נקודת מבט אסטרטגית וניתן ללמוד מהם הרבה

קרא עוד

הצהרות הון


הצהרת הון היא דיווח לרשות המיסים על הנכסים הנמצאים ברשות אדם. ההצהרה כוללת דיווח מפורט על רכושו של הנישום, בן או בת זוגו ומשפחתו, וכן על התחייבויותיו הכספיות לאנשים, חברות והחזרי הלוואות.

קרא עוד

חשבות שכר


תחום חשבות השכר מחייב עבודה מקצועית ורגישה. משכורות העובדים מהוות מרכיב משמעותי בהוצאות העסק. ליקויים ושגיאות בחישוב המשכורות עשויים לגרום לאי נעימויות, הפסדים כספיים ועוד.

קרא עוד
 

יצירת קשר

מלאו את הטופס או התקשרו
052-328-0261